Program Skare 2018

Pátek 27. 4. 2018

Příjezd účastníků 

17: 21:00 Příjezd účastníků

21:00 –  Porada vedoucích výprav + Servis tým – rozdělení úkolů

Sobota 28. 4. 2018

Skautská regata – rozjížďky

7:00 – 7:30        –  Snídaně, vyfasování oběda, příjezd zbylých účastníků

7:30 – 8:45        –  Registrace posádek pro ,,Pohár přístavů“

– ustrojení plavidel, sběr přihlášek na jednotlivé závody

9:00 – 9:30         – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty

9:40 – 9:50         – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati

10:00 – 18:00     – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích

Během dne – hry a soutěže pro vlčata, žabičky,skauti a skautky

18:30 – 19:30      – Večeře

20:00                   –  Nástup

21:00                   – Prezentace oddílů a přístavů

Neděle 29.4. 2018

Skautská regata – rozjížďky

7:00 – 7:30           – Vydávání snídaně a oběda

8:00 – 8:30           – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty

8:40 – 8:50          – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati

9:00 – 18:00       – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích

18:30 – 19:15       – Večeře

19:30 –                 –  Nástup

20:30 – 22:00       – Kytarohraní!

Pondělí 30.4. 2018

Skautská regata – rozjížďky

7:00 – 7:30           – Vydávání snídaně a oběda

8:00 – 8:30           – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty

8:40 – 8:50          – Nástup po  jednotlivých posádkách – výklad trati

9:00 – 18:00       – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích

Během dne -výlet po okolí

18:30 – 19:15       – Večeře

19:30 –                 –  Nástup

20:30 – 22:00       – Čarodějnice, kytarohraní, kostýmy s sebou !

Úterý  1.5. 2017

Závod o Modrou stuhu HKVS, Štít kontruktérů a Modrou stužku

7:00 –  7:30          – Vydávání snídaně a oběda

9:00 –  9:45          –  Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách

10:00 – 13:00       – Závod o Modrou stuhu

14:00 – 15:00       – Vyhlášení výsledků závodů Skare a Modré stuhy