Středa 1. května 2019
Příjezd účastníků – tréninkový den
celý den – Příjezd účastníků
18:30 – 19:30 – Večeře (čas dle stravenek)
20:00 – Nástup
21:00 – Porada vedoucích výprav + Servis tým – rozdělení úkolů
Čtvrtek 2. května 2019
Skautská regata – rozjížďky
7:00 – 7:30 – Snídaně, vyfasování oběda, příjezd zbylých účastníků
7:30 – 8:45 – Registrace posádek pro ,,Pohár přístavů“ a registrace
– ustrojení plavidel, sběr přihlášek na jednotlivé závody
9:00 – 9:30 – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty
9:40 – 9:50 – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati
10:00 – 18:00 – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích
Během dne – hry a soutěže pro vlčata, žabičky, skauty a skautky, výlety po okolí dle větru
18:30 – 19:30 – Večeře (čas dle stravenek)
20:00 – Nástup
21:00 – Večerní program – dospělí – prezentace – Laminování lodi „Mrtvá teta“
– děti – deskovky /
Pátek 3. května 2019
Skautská regata – rozjížďky
7:00 – 7:30 – Vydávání snídaně a oběda
8:00 – 8:30 – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty
8:40 – 8:50 – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati
9:00 – 18:00 – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích
Během dne – hry a soutěže pro vlčata, žabičky, skauty a skautky, výlety po okolí dle větru
18:30 – 19:30 – Večeře (čas dle stravenek)
20:00 – Nástup
20:30 – 22:00 – Večerní program – dospělí – prezentace – Odra od pramene do moře
– děti –
Sobota 4. května 2019
Skautská regata – rozjížďky
7:00 – 7:30 – Vydávání snídaně a oběda
8:00 – 8:30 – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty
8:40 – 8:50 – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati
9:00 – 18:00 – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích
Během dne – hry a soutěže pro vlčata, žabičky, skauty a skautky, výlety po okolí dle větru
18:00 – 19:00 – Večeře (čas dle stravenek)
19:00 – 22:00 – Večerní program – všichni účastníci – přednáška – Světový mořeplavec Richard Konkolski (v kulturním domě)
Neděle 5. května 2019
Závod o Modrou stuhu HKVS, Štít kontruktérů a Modrou stužku
7:00 – 7:30 – Vydávání snídaně a oběda
9:00 – 9:45 – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách
10:00 – 13:00 – Závod o Modrou stuhu
14:00 – 15:00 – Vyhlášení výsledků závodů Skare a Modré stuhy