Program Skare 2016

Program Skare 2017

Místo konání: Vodní nádrž Nové mlýny

Dolní Věstonice, Kemp u Langrů (Kemp U vody)

 

Termíny:

  1. 4. – 28. 4. 2017 – Předprogram
  2. 4. – 30. 5. 2017 –  Skautská Regata
  3. 5. –  Modrá stuha

 

Předprogram

Čtvrtek 27. 4. 2017

od 18:00    – možný příjezd účastníků na předprogram,

– ubytování

 

Pátek 28. 4. 2017

8:00 – 14:00      – Servis-tým – pomoc s montáží takeláže atd.

– Strojení lodí, trénink na vodě, ladění takeláže

15:00 –18:00     – Hra na vodě – Námořní bitva

18:30 – 19:30    –  Večeře

20:00                  –  Porada vedoucích výprav

– Servis tým, rozdělení úkolů

Skautská Regata – mistrovství republiky skautů v jachtingu

Pátek 28. 4. 2017

Příjezd účastníků 

20:00                  –  Porada vedoucích výprav + Servis tým – rozdělení úkolů

Sobota 29. 4. 2017

Skautská regata – rozjížďky

7:00 – 7:30        –  Snídaně, vyfasování oběda, příjezd zbylých účastníků

7:30 – 8:45        –  Registrace posádek pro ,,Pohár přístavů“

– ustrojení plavidel, sběr přihlášek na jednotlivé závody

9:00 – 9:30         – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty

9:40 – 9:50         – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati

10:00 – 18:00     – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích

– Výlet, hry a soutěže pro vlčata, žabičky,skauti a skautky

18:30 – 19:30      – Večeře

20:00                   –  Nástup

21:00                   – Kytarohraní

Neděle 30.4. 2017

Skautská regata – rozjížďky

7:00 – 7:30           – Vydávání snídaně a oběda

8:00 – 8:30           – Nástup + Zveřejnění rozpisu Skautské Regaty

8:40 – 8:50          – Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách – výklad trati

9:00 – 18:00       – Rozjížďky o mistra české republiky ve všech kategoriích

18:30 – 19:15       – Večeře

19:30 –                 –  Nástup

20:30 – 22:00       – Čarodějnice, kytarohraní, kostýmy s sebou !

 

Pondělí  1.5. 2017

Závod o Modrou stuhu HKVS, Štít kontruktérů a Modrou stužku

7:00 –  7:30          – Vydávání snídaně a oběda

9:00 –  9:45          –  Nástup po kategoriích a jednotlivých posádkách

10:00 – 13:00       – Závod o Modrou stuhu a Pohár přístavů

14:00 – 15:00       – Vyhlášení výsledků závodů Skare a Modré stuhy

 

 

Olda – Oldřich Pešina, e-mail. olda.p@centrum.cz,  tel. 721 585 783