Výsledky – rok 2011

Zpráva a výsledky ze SkaRe 2011

Kategorie W

Pořadí No. Jméno lodi Přístav
1. 2 SMS Tiger Viribus Unitis Ostrava
2. 17 Rejnok Křišťál Jablonec n. Nisou
3-6. 23 Jurka 7. Pardubice
3-6. 4 SMS Leopard Viribus Unitis Ostrava
3-6. 14 Albatros 4. přístav Praha
3-6. 65 Jižní Kříž Písek

Kategorie S

Pořadí No. Jméno lodi Přístav
1. 51 Oskarka Kolín
2. 52 Škeble Kolín
3. 111 Orlice Česká Třebová
4. 16 Rak Křišťál Jablonec n. Nisou
5. 70 Jitřenka Písek
6. 23 Jurka 7. Pardubice
7. 2 SMS Tiger Viribus Unitis Ostrava
8. 14 Albatros 4. přístav Praha
9. 34 Kačka 4. přístav Praha
10. 42 Delvaň 7. Pardubice
11. 43 Victoria 7. Pardubice

Kategorie R

Pořadí No. Jméno lodi Přístav
1. 51 Oskarka Kolín
2. 69 SMS Viribus Unitis Viribus Unitis Ostrava
3. 65 Jižní Kříž Písek
4. 16 Rak Křišťál Jablonec n. Nisou
5. 52 Škeble Kolín
6. 111 Orlice Česká Třebová
7. 14 Albatros 4. přístav Praha
8. 42 Delvaň 7. Pardubice
9. 2 SMS Tiger Viribus Unitis Ostrava
10. 55 Staropramen 10 Vysoké Mýto
11. 34 Kačka 4. přístav Praha
12. 23 Jurka 7. Pardubice
13. 43 Victoria 7. Pardubice
14. 41 Toledo 7. Pardubice

Kategorie Open

Pořadí No. Jméno lodi Přístav
1. 77 Buldoček Česká Třebová
2. 192 Fluffy 7. Pardubice
3. 44 Modroočko Česká Třebová
4. 6 Zdenko Hudeček Viribus Unitis Ostrava
5. 35 Šipka 7. Pardubice
6. 69 SMS Viribus Unitis Viribus Unitis Ostrava
7. 6520 West Kolín
8. Mochomůrka 7. Pardubice
9. 1 SMS Panther Viribus Unitis Ostrava
10. 3 SMS Don Juan de Austria Viribus Unitis Ostrava
11. Vydrýsek 4. přístav Praha
12. Žralok Česká Třebová

Modrá Stuha + pohár konstruktérů

Pořadí No. Jméno lodi Přístav L. třída
1. Missouri 7. Pardubice FD
2. 77 Buldoček Česká Třebová FB
3. 6 Zdenko Hudeček Viribus Unitis Ostrava C2
4. 41 Toledo 7. Pardubice P550
5. 111 Orlice Česká Třebová P550
6. 51 Oskarka Kolín P550
7. Mochomůrka 7. Pardubice Finn
8. 3 SMS Don Juan de Austria Viribus Unitis Ostrava P550
9. 69 SMS Viribus Unitis Viribus Unitis Ostrava P550
10. 65 Jižní Kříž Písek P550
11. 18 Á hop Křišťál Jablonec n. N. P550
12. 17 Rejnok Křišťál Jablonec n. N. P550
13. 44 Modroočko Česká Třebová C
14. 52 Škeble Kolín P550
15. 16 Rak Křišťál Jablonec n. N. P550
16. 55 Staropramen 10 Vysoké Mýto P550
17. 23 Jurka 7. Pardubice P550
18. 6520 West Kolín C
19. 2 SMS Tiger Viribus Unitis Ostrava P520
20. 70 Jitřenka Písek P550
21. 42 Delvaň 7. Pardubice P550
22. Koga Jihlava P550
23. 4 SMS Leopard Viribus Unitis Ostrava P520
ND 43 Victoria 7. Pardubice P550
ND Žralok Česká Třebová C
ND Vydrýsek 4. přístav Praha
NS 35 Šipka 7. Pardubice E

Vysvětlivky k Modré Stuze
Vítěz Poháru konstruktérů
ND nedokončil ND
NS nestartoval NS

Napsat komentář